Pikenda mõnusaid õhtuid veelgi, valides oma terrassile läbimõeldud valgustus

Läbimõeldud terrassi valgustus muudab mõnusa atmosfääri tähistaeva all veelgi veelgi hubasemaks. Valgustuse paigaldamine on just see, mis annab teie terrassile viimase lihvi. Valgustus paneb Teie terrassi särama lisades nii ka turvalisust. Õdus valguskuma muudab terrassil liikumise kordades mugavamaks. Pakume laia valikut erinevaid terrassi valgusteid. Kõike alates süvistatavatest põranda valgustitest, piirdepostide tuledest, trepi valgustitest kuni LED- ribadeni. Pea meiega nõu ning valime üheskoos sulle parima lahenduse välja!

Küsi Nõu!

Miks paigaldada terrassi valgustid?

Õigesti valitud valgustus muudab mistahes väliruumi pimedast- kutsuvaks. Suurepärane grillimine ei pea lõppema lihtsalt seetõttu, et päike otsustas loojuda. Lase oma terrassil terve öö särada lisades terrassi projektile ka valgustid!

  • Tõstab terrassi ning treppide turvalisust
  • LED energiasäästlikud valgustid
  • Pikendab väljasviibitavat aega
  • Loob hubase õhkkonna

Korduma kippuvad küsimused

Kas mul tuleb ka pirne vahetada?

Enamik tänapäeval pakutavatest terrassivalgustitest on LED- valgustid ning nende eluiga on märgatavalt kasvanud. Kuigi LED- valgustid kestavad kauem kui traditsioonilised halogeenvalgustid, tuleb siiski millagi ka need välja vahetada.

Kas ma saan terrassile lisada valgusteid ka pärast selle ehitamist?

Jah. Enamus juhtudel on meil võimalik paigaldada valgusteid ka juba eelnevalt rajatud terrassidele. Ehkki tehes seda terrassi ehituse ajal on see kordades lihtsam ning säästab nii ka Teie raha.

Kas terrassi valgusteid on kahjustuse korral lihtne parandada?

Jah. Lihtsalt helistage meile ning me tegeleme ülejäänuga.